Contacteer ons

VERANTWOORDELIJKE VOOR OFFERTES

Jan Top
Verantwoordelijke voor offertes
Tel: + 32 56 69 49 25
Fax: + 32 56 69 47 11
Mail: jtop@abriso.com

BELGIE

Dieter Verschuere
Area sales manager bouwsector België - Luxemburg
Area sales manager protective packaging West-Vlaanderen , Wallonië, Luxemburg
Tel: + 32 56 69 49 59
Fax: + 32 56 69 47 10
Gsm: + 32 479 400.110
Mail : dverschuere@abriso.com

Siska Vandeputte
Binnendienst bouwsector, Antwerpen en Limburg
Tel: + 32 56 69 49 54
Fax: + 32 56 69 47 10
Mail: svandeputte@abriso.com

Elisa Maroy
Binnendienst West-Vlaanderen 
Tel: +32 56 69 49 22
Fax: + 32 56 69 47 10
Mail: emaroy@abriso.com

Sofie Vanheuverbeke
Binnendienst Henegouwen , Luik, Namen - Luxemburg
Tel: + 32 56 69 49 29
Fax: + 32 56 69 47 10
Mail: svanheuverbeke@abriso.com

Kim Sandra
Area sales manager Oost-Vlaanderen, Antwerpen, Vlaams Brabant - Brussel en Limburg
Tel: + 32 56 69 49 20
Fax : + 32 56 69 47 10
Gsm: + 32 473 88 55 15
Mail: ksandra@abriso.com

 

Bart Loosveld

Binnendienst Oost-Vlaanderen en Brussel

Tel: + 32 56 69 49 64

Fax: + 32 56 69 47 10

Mail: bloosveld@abriso.com 

 

Sabrina Van De Weghe
Sales manager Styrisol (XPS) Benelux + Southern Europe
Tel: + 32 56 69 49 28
Fax: + 32 56 69 47 12
Gsm : +32 476 40 01 05
Mail: svandeweghe@abriso.com

Bart Vanmaercke
Transportplanner België
Tel: + 32 56 69 49 51
Fax: + 32 56 69 47 16
Mail: bvanmaercke@abriso.com

NEDERLAND

Xavier Fincioen
Sales manager Nederland
Tel: + 32 56 69 49 38
Fax: +32 56 69 47 10
mail: xfincioen@abriso.com

Anja Van Thienen
Binnendienst Nederland
Tel: + 32 56 69 49 33
Fax: + 32 56 69 47 10
Mail: avanthienen@abriso.com

Cindy Vervaeke
Transportplanner Nederland - Facturatie
Tel: + 32 56 69 49 52

Fax: + 32 56 69 47 16
Mail: cvervaeke@abriso.com

DIRECTIE ALGEMEEN

Jan Dejonghe
CEO
Tel: + 32 56 69 49 13
Fax: + 32 56 69 47 04
Gsm: + 32 475 87 25 01
Mail: jdejonghe@abriso.com

Chris De Mazière
Commercieel directeur
Tel: + 32 56 69 49 23
Fax: + 32 56 69 47 02
Mail: cdemaziere@abriso.com

Jan Lauwers
Logistiek directeur
Tel: + 32 56 69 49 50
Fax: + 32 56 69 47 16
Gsm: + 32 479 40 01 03
Mail: jlauwers@abriso.com

Lander Vanassche
Technisch directeur
Gsm: + 32 475 55 76 89
Mail: lvanassche@abriso.com

 

Aline Deflo

HRM

Tel: + 32 56 69 49 55

Fax: + 32 56 69 47 00

Gsm: +32 473 96 81 40

Mail: adeflo@abriso.com

 




Abriso nv
Gijzelbrechtegemstraat 8
8570 Anzegem
Tel. +32 56 69 49 29+32 56 69 49 29
Fax +32 56 69 49 49
Bedrijf:
Naam: (*)
Voornaam: (*)
Functie:
Straat + nr.: (*)
Postcode: (*)
Gemeente: (*)
Land:
Tel.: (*)
Fax:
E-mail: (*)

Uw vraag:

Gelieve de code in te geven die hieronder is afgebeeld.

(*) Verplichte velden